Synology Hard Drive HAT3300-4T 5400 RPM, 4000 GB
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135.00 mm |
| Brutokaal | 0.71 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 35.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 180.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 4000 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Net weight master carton | 14.12 kg |
| Netokaal | 0.61 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 1016 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product family | Hard Drive |
| Producer product name | HAT3300-4T |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.378 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: synology hard drive hat3300-4t 5400 rpm, 4000 gb, hat3300-4t, synology, hddhubriidkettad

